Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha oszinte vagyok?

Baj ha oszinte vagyok?

Figyelt kérdés
ugy ertem ha megirom pl itt a velemenyem.ha nem azt akarjatok hallani rogton lepontoztok.mit csinaljak ha szokimondo vagyok,jelen esetbe leirom,s meg visszafogom magam.ha azt akarjatok hogy egyutt erezzek veletek azt irjatok,ne azt hogy szerintetek?komoj kerdesre tehat ami tenleg fontos azt megertem,az ok.de ezek a hisztik,miert kerdezitek meg ha nem erdekel?csak rinyal?
2014. szept. 26. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem a kérdező által várt választ adod, akkor bukta!

Ha nemekharca kérdést találsz, hagyd ki, bukta!

2014. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem ezek a deapisek,s fobiasok s hisztis elkenyeztetett valakik kiakasztanak.tiszta nepbetegség,s elvárják h egyet erts velik.amikor dedapainkat vittek a harcokba,Oroszorszag,fogsag stb.erdekelte valakit h klausztrofobiasoke.nyavajogtak fejbelottek,nem is volt enyi puhany nepség.ajanlom nezek meg mondjuk A nagy fuzetet,s gondolkozzanak menyivel konyebb most az elet. S egy korrekt velemeny ne fajjon
2014. szept. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!