Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vampire knight mangaba vegul...

Vampire knight mangaba vegul yuki es zero egyut lesznek? Mert hogy oszinte legyek nem nagyon ertem a veget

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 17:02
 1/2 anonim válasza:

Igen, eggyütt lesznek, még egy közös fiuk is születik. :)


A vége pedig összefolalva erről szól (hátha így jobban megérted):


Tehát Yuuki és Kaname lefeküdtek, és szinte egyből utána, Kaname bedobja a szívét egy kemencébe, és áldását adja Yuukira és Zerora, és megkéri őket, hogy legyenek egy pár. Ezután Kaname meghal, azonban Aidou lefagyasztja a testét, hogy ne porladjon el. Ezután kiderül, hogy Yuuki terhes lett Kanamétól, és egy lányuk született. Aztán sok idő múlva, Yuuki elfogadta Zerot, és összeházasodtak. Késöbb közös gyermekük született, egy fiú. Zero elfogadta Yuuki lányát is. Aztán kb. 1000 év múlva Zero meghal (nem tudom mibe, sokan mondják, hogy e-szintű lett, sokan azt mondják, hogy öregedésben, de mind kettő hülyeség szerintem). Sajnos a mangában nem láthatjuk, hogy Zero és Yuuki hogyan éltek együtt, de annyit tudhatunk, hogy boldog házasságuk volt, és hogy Yuuki rengeteg boldogságot kapott Zerotol. :) Ezután pedig Yuuki, és a gyermekei elmennek meglátogatni Kaname holttestét, és Yuuki az életét föláldozva emberré tette Kanamét. Kaname nem emlékszik semmire, de a lánya mondd neki egy mondatot, amit még Yuuki bízott rá, hogy mondja el. Ezután hárman elmennek, és meglátogatják Yuuki és Zero sírját, és azután pedig Kaname tovább élt a gyerekekkel, emberként. Azt nem tudom hogy visszatértek-e az emlékei, de legalább ráfoghatjuk, hogy happy end lett a vége!

Nos ennyi lenne, remélem tudtam segíteni! :)

2014. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. szept. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!