Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lényegesen kevesebbet, és...

Ha lényegesen kevesebbet, és jobbat eszek mint eddig, miért nem fogyok? :/

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja teljes életmódváltásba kezdtem. Elhagytam a cukor minden formáját, kezdetben csak a fehér kenyeret, majd később a barna és hasonló társait is. Semmiféle száraztésztát, illetve krumplit nem eszem. Az ételeim jelentős része csirkehúsból áll, főként mell, némi rizs, esetleg párolt zöldség. reggelire tojás, vagy zabpehely. Naponta 3 liter vízet iszom megközelítőleg. Jóval kevesebbet eszem, mint ezelőtt ebben biztos vagyok. Egészségügyileg semmiféle problémám nincs, tehát nem pajzsmirigy vagy hasonló állhat a háttérben. Ám nem fogyok...lényegében egy dekát sem. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csak 1 hete kezdtem el hozzá a kardió mozgást illetve a tornát, talán a mozgáshiány volt az oka? valamint nem vagyok túlsúlyos, ha 15 kiló lemenne rólam, szép vékony lennék, szóval lehet nehezen indul meg?
2014. szept. 26. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!