Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem beteges. Ti mit...

Szerintem beteges. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni - Líra, dráma, epika, minden jöhet. Sokáig jártam könyvtárba, illetve mindent kölcsönkértem. Az utóbbi években azonban, miden pénzemet könyvekre költöttem, újra és használtra egyaránt. A magyar, és világirodalom klasszikusai, melyekre azt mondják "illik ismerni" mind felkerültek a polcomra, illetőleg ha tetszett egy vers, rögtön beszereztem az adott költő köteteit. Ezzel nincsen baj, első olvasatra, azonban a múlt hónapban azon kaptam magam, hogy már nem férek el a könyvektől, pedig 3 könyvespolc is van a szobámban. Összespóroltunk a szüleimmel egy nagyobb összeget 2 hatalmas könyvespolcra, de eléggé csalódottak, mert nem kevés pénzről beszélünk, amit hasznosabb dolgokra is költhetnénk. Amúgy is eléggé nehezen jött össze, mert sokszor a félretett pénz egy részét is könyvre költöttem. Már képes vagyok türtőztetni magam, mert hetente 1-2 könyvet vásárolok csak, régebben, naponta többet is rendeltem, vettem. Lehet, hogy fel kellene keresnem egy szakembert? Kissé félek...

2014. szept. 27. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!