Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem aranyos, hogy...

Szerintem aranyos, hogy mindenki vitatkozik velem, ti mit gondoltok erről? Imran

Figyelt kérdés
A történet lényege, hogy a barátnőm egy pszichológus. Eléggé érti a dolgát. Nem hitte el, hogy képes vagyok kiírni olyan kérdést, amely nyelvtanilag helyes, illetve nem tartalmaz trágár kifejezéseket, egyebeket, viszont nagyon ellenszenves válaszokat kapok rájuk. Összejött, adott néhányszáz forintot. Azóta ezzel szórakozok, persze nem fizet. Puszta poén az egész lényege. Mellesleg roppant jól szórakozok rajtatok, miközben haragot próbáltok kelteni bennem, meg nem értve, hogy erőfeszítéseitek hiábavaló. Nem beszélve arról, hogy kedvesen megszólítok mindenkit, és megköszönöm a válaszaitokat, ellenben ti csak mondjátok, mondjátok, mondjátok, én meg csak nevetek, nevetek, nevetek.

2013. jún. 14. 01:48
 1/6 anonim válasza:

Kedves Imran!

Igen, szerintem is aranyos.

2013. jún. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nana! Csak lassan a testtel. Most buktam rajtad 500 forintot.

Másrészről köszönöm a választ

..........furcsa

2013. jún. 14. 02:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon jól szórakozunk a kérdéseiden :)

Köszönjük, és még kérünk belőle :)

2013. jún. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:

> Nem hitte el, hogy képes vagyok kiírni olyan kérdést, amely nyelvtanilag helyes, illetve nem tartalmaz trágár kifejezéseket, egyebeket, viszont nagyon ellenszenves válaszokat kapok rájuk.


Ugye a kettő nem függ össze. Ha nyelvtanilag helyesen, káromkodás nélkül véleményt is nyilvánítasz egy kérdésben, akkor találsz embert, aki vitatkozik veled. Ha rossz kategóriába teszed fel a kérdést, akkor is.


> Azóta ezzel szórakozok


Például ez az attitűd az, ami valószínűleg sokak rosszallását fogja kiváltani. Ez az oldal végül is arra való, hogy ténylegesen felmerülő kérdésekre segítsen választ adni. Szórakozásra milliónyi lehetőség van. Az, ha valaki egy eszközt – jelen esetben egy honlapot – nem arra használ, amire való, akkor valahol jogos az, hogy ez mások ellenszenvét váltja ki.

2013. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nyelvtanilag helyes, illetve nem tartalmaz trágár kifejezéseket, egyebeket, viszont nagyon ellenszenves válaszokat kapok rájuk"

Én azt nem értem, miből gondolta a barátnőd, hogy nehéz ilyen kérdést feltenni. Pl: Megcsaltam a terhes feleségemet, szerintetek probléma?

Ezzel együtt elég sekélyes szórakozásnak tartom ilyen kamu kérdések kiírását, de ha valakinek ez okoz örömöt ...

2013. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Semmi sem igaz azokból a dolgokból amiket gyakori kérdésekre írtam. Bizonyos fajta személyeket keresek egy munkához. A kiírásaim a szűrők. A példádra válaszolva pedig: "Megcsaltam a....ez gond?" Válasz: "Nem."
2013. júl. 26. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!