Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők panaszkodni, a férfiak...

A nők panaszkodni, a férfiak pedig dicsekedni szeretnek?

Figyelt kérdés
Ezt Vámos Miklós mondta a SZÓSZ-ban és elgondolkodtatott. Kicsit jobban figyeltem a beszélgetésekre és szerintem igaz...(persze vannak kivételek)Ti megfigyeltétek már ezt?:)
2010. jan. 21. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Magam részéről én utálok panaszkodni és nem is szoktam. Nem vettem észre, hogy jobban panaszkodnának a nők mint a férfiak. Sőt nekem nagyon sok nyafogós pasi ismerősöm van..
2010. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ez jellemző általában.
2010. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem figyeltem meg.

Egy ilyen kis izé miatt biztos nem kezdek el panszkodni, de ha már tényleg nagyon fáj valamim, és elég rég óta, akkor megosztom a barátaimmal. Meg amikor nem testi bajokról van szó, hanem kivagyunk, akkor azt olyan hülyén adjuk elő, hogy mindenki szakad, és ez csak feldobja a hangulatot.:D Szerintem nem nagy cucc.

És dicsekedni... hát, azért a siker élményeket is meg kell osztani.;D

2010. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pont fordítva!!
2010. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a nők panaszkodása is burkolt dicsekvés..:P
2010. jan. 21. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:

A nők egymás között panaszkodnak csak,de a férfiak mindenhol:)

Komolyan.48 éves vagyok,volt dolgom már jónéhány férfival,talán egy olyan ember volt aki nagyon ritkán mondta ki problémáit.

Női körben általában családdal,szépítkezéssel,és férfiakkal kapcsolatban panaszkodnak,férfi körben szó esik a szexről,a munkáról,a pénzről,a feleségről,az italról hogy nem elég jó,az időről,a nőkről úgy általánosan,a bütyökről,a sérvről és olyan dolgokról amiket csak gondolsz.

Bár hidd el időben mindkét kör ugyanannyit panaszkodik:)

Általában azt mondják hogy a nők többet beszélnek,de ez nem igaz.Annyi a titok,hogy ha két nő jól elbeszélget,viszonylag gyorsan váltogatják a témát,minél többet szeretnének megosztani a másikkal.

2010. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!