Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az öcsémnek segítek, mert...

Az öcsémnek segítek, mert borzalmas rondán ír, és diktálok neki szövegeket, és van, hogy nincs kedve, vagy nyafog. Mivel dobjam fel a tanulást?

Figyelt kérdés

Most azt csinálom, hogy általa kedvelt témáról diktálok..Van még valami ötletetek, amivel több kedvet adok neki a tanuláshoz?

Meg kell még neki olvasnia, számolnia....nagyon le van maradva...Nagyon megköszönném a segítséget,mert fontos!!!!!!


2008. aug. 10. 15:14
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy hány éves:)

Például jutalmazhatnád valamivel, ha jól dolgozik. Nem édességre gondolok, mert sulikezdésre akkora lesz szegény, mint egy házXD

Pl adhatnál neki olyan matricát amin a kedvenc mesehőse van...

Vagy jáccál vele iskolásat! Plüss állatokat raksz le mellé, mintha iskolában lennétek és te vagy a tanár. Ha megcsinálta amit kértél, akkor cserélhettek:) Csinálj naplót is valami nagy füzetből és akkor még...élethűbb a játék.

2008. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ebből már kicsit kinőtt:D Maúgy 11 éves:P

és köszi:)

2008. aug. 10. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem nagyon változtatható, mert nekem ilyenkor már saját írásmódom volt(ami szintén ronda), és nem is fog akarni, mert ugy érzi hogy időpocsékolás. Szerintem vagy pénzt vagy sört bort adj jutalmul ha szereti, mert más még számítógépes vacakok lehetnek motiválóak. De amúgy, ha ezek meg is vannak suliban ugyanúgy a gyors és ronda írásra fog rászokni.
2008. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
öh-..
2008. aug. 10. 21:38
 5/5 anonim válasza:
szerintem irásba nem tudsz neki segíteni..számolás meg ezek igen...én tudom mert én is elég csúnyán irok(12)de nem birok leszokni próbáldd vele azt megoldani hogy ne írjon gyorsan hanem csak lassan talán igy menni fog.Jutalom pedig legyen Például Gépen Fifa vagy vami olyan játék amin egymás ellen tudtok jáccani és felviditja de nem kell tulzásba vinni.KB.20 perc játék gépen. Meg harminc perc tanulás é minden harminc percbe máést tanuljatok ne ugyanazt folyton.Majd irjh h sikerül:D
2008. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!