Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig jar a csaladi potlek...

B.szandi kérdése:

Meddig jar a csaladi potlek ha valaki sajat neveltetesu?

Figyelt kérdés
Erdeklodni szeretnek hogy ha valaki sajat neveltetesu akkor tenyleg 23eves korig jar a csaladi? Meg mi szamit sajat neveltetesnek? En anyukamtol elkoltoztem lassan 2eve es a sajat nevemre irattam a csp-t meg sajat bankszamlamra! 20eves vagyok elvileg mar most oktoberbem nem kapok de semmi levelet nem kaptam? Szerintetek 23eves korig kapom!
2014. szept. 28. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A sajátos nevelési igényűnek akkor jár iskoláztatási hozzájárulás/ nem családi pótlék/, ha tanul.

Te tanulsz még? Küldtél be iskola látogatási igazolást?

2014. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen iskolaba jarok nappali tagozatra! Nekem iskolaztatasi eddig sem jart csaladit kaptam!!

Nem vittem meg be iskolalatogatasit!

Ha eddig nem kaptam iskolaztatasit akkor azt meg kell igenyelnem?? vagy mi a teendo??

2014. szept. 29. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Gondolom, ki tudod belőle szemezni a rád vonatkozókat.

2014. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!