Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak blogot?

Miről írjak blogot?

Figyelt kérdés
Szeretnék blogot indítani, de túl sok téma van amiről írnék és nem tudok választani... Titeket milyen témák érdekelnek a legjobban? Mi az a téma amiről nagyon kevesen írnak?

2014. szept. 28. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább írd le mi az a nagyon sok, amiről írnál, és majd válogatunk. Nem az a blogolás lényege, hogy a szádba adnak egy témát, te meg megpróbálsz kitalálni valamit. Hanem az, hogy a te gondolatod legyen az egész...én utálom a történelmet, szóval ha valaki azt mondaná, hogy indítsak történelmi blogot, akkor valószínű meglennék lőve.
2014. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vallás, naplóírás, könyvek-filmek-zenék kritikálása és értékelése, történetek írása, fotózás... De ezek...hogy is mondjam... Valahogy túl hétköknapi témák. Legalábbis szerintem. Valami nagyon különlegeset és egyedit szeretnék összehozni.
2014. szept. 28. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem írj ezekről, amiket leírtál!

Pl.: A vallásról írsz valamit, boncolgatsz egy témát, aztán egy másik bejegyzésben folytatod, csak más szemszögből. Aztán írsz egy rövid novellát mondjuk, és az felvezeti pl a kedvenc könyvedet, és arról írsz egy kritikát. Néhány fotót beraksz egy másik bejegyzésbe, úgy, hogy odaírod, hogy ezek a fotók a nyaralásomon készültek, kis élménybeszámoló, meg ilyenek. NEM kell csak egy témáról szólnia a blogodnak.

2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"valami különlegeset szeretnék" - no, ez így szerintem nem megy :) elsősorban téged kell, hogy érdekeljen a téma, mert rajtad kívül hiába érdekel bárki mást, nem fogsz tudni róla írni anélkül, hogy ne tűnjön erőltetettnek a dolog és ezt előbb-utóbb saját magad fogod megunni.

írj arról, ami érdekel...mindenről, bármiről, ami foglalkoztat (nem előírás, hogy egy blog tematikus legyen) azt' akit érdekel úgyis elolvassa.

szerintem

2014. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!