Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen animéket?

Tudtok ilyen animéket?

Figyelt kérdés

Olyan animére gondolok hogy van egy fiú aki a főszereplő és nagyon rideg meg bunkó mindenkivel de egyszer tlálkozik egy lánnyal aki ,,megolvasztja a szívét"!

És ha lehet egy szép romantikus anime legyen a végén belőle!

Előre is köszi a válaszokat :D



2014. szept. 28. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Darker than Black - Hei, nagyon rideg (később kiderül miért) (2 ént alakít az "egyezkedő" ez az eredeti, és egy cserediák ami kedves és segítő kész)

szerelem egy kicsi van benne, nem mondják ki nyíltan de szereti Yin-t... 2 évados + közötte 4 OVA ez romantikusabb :)

2014. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem köszi ha tudsz még kérlek írjál! :D
2014. szept. 28. 19:57
 3/21 anonim ***** válasza:

ghost hunt

itazura na kiss

2014. szept. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát nem pont ez de nagyjából Special A

Ao Haru Ride ezt nem láttam de valami ilyesmi.

Skip Beat talán

2014. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Btooom!

itt nem gonoszak a főszereplők, de szépen lassan kibontakozik a kettejük kapcsolata... túlélős, bombázgatós, kissé véres anime, de igen is van benne romantika.

Mirai Nikki

ez sem pont olyan amit írtál és itt a lány a "gonosz" nekem nagyon tetszett és happy a vége (mangánál eredeti, animénél altertnatív befejezés) nagyon nagyon ajánlom (ebben van is romantika)! kedvenc női anime szereplőm Gasai Yuno <3 :D #1 voltam

majd írj hogy tetszett

2014. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen megnéztem mind a kettőt az első azért tetszett mert szeretem az ilyen túlélős dolgokat a második is tetszett Szöval köszi szépen :D
2014. szept. 30. 15:21
 7/21 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam a kérdésedet, a most lefutott Ao haru ride futott le, minden igaz rá, én a végén könnyeztem (fiú vagyok).:)
2014. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
futott le=ugrott be* :D
2014. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi megnéztem az elsőrészt és egy igen ígéretes animének nézhetek elébe!

Szóval köszi! :D

2014. szept. 30. 21:38
 10/21 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Code Geass

Ao Haru Ride (elég gagyi anime nem ajánlom)

2014. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!