Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel drukkolhatnék elő?

Mivel drukkolhatnék elő?

Figyelt kérdés

Idén is lesz az osztályunkba osztálybuli. Tavaly kvízeztünk, idén pedig ki mit tud? lesz. És én nem tudok mit kitalálni. Ebben szetetném a segítségeteket kérni. Tudom hogy ennek az lenne a lényege hogy mit tudok, de ami eszembe jut az a versmondás. De mindenki csak röhögne. Tehát kéne vali vicces,jó ötlet. Énekelni táncolni nem tudok. Ja és elnézést, nem tudtam ezt milyen kategóriába írni.

Előre is köszönöm az ötleteket.


2014. szept. 29. 15:01
 1/2 anonim válasza:
Rendezhetnétek székfoglalót.
2014. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mennyi időd van, de ha ráérsz, és nincs az osztályodban olyan, aki rutinos a témában, néhány jópofa bűvésztrükk látványosan előadva hatásos lehet. A neten sok ötletet találhatsz, csak választani kell és nagyon begyakorolni, hogy igazán gördülékenyen menjen.

2014. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!