Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kocka hasam?

Hogyan lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés

Bár ez a kérdés vagy hasonló biztos sokszor merült már itt fel, de én tényleg jó választ szeretnék rá kapni.

Azt is hallottam, hogy ha kocka hasat akarok le kell fogyni. mert csak így látszik a hason az izom "kocka has" , de igaz ez ?

Arra lennék kíváncsi, hogy 78 kg vagyok 170+ magas fiú , hogy kellene-e fogynom ?

És hogy fogyjak , mit egyek , milyen időközönként , hogy edzek napi/heti miből mennyit ?

Szóval úgy az egész érdekelne .


2014. szept. 29. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy van e felesleged, vagy izmos a felsőrészed, nem "zsírgombóc vagy" akkor nem kell fogyóznod. De én nem vagyok sportember és tréner stb, de volt amikor volt kocka hasam, hát naponta 15-20 perc felülés, hogy háton fekszel és előre hajolgatsz. Nem kell egyből erősen, apró felüléseket csinálsz pl 20db és megállsz és újra . Azért kell kb 4-5 hónap hogy kezdjen kialakulni a kockás izom.
2014. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval minden nap 20-at kicsit pihenés aztán újból 20x4-5 ?

És ha megfájdul másnapra a hasam ? izomláz ? akkor is csináljam , az nem gond ?

2014. szept. 30. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, fájni fog de ez ezzel jár, bajod nem lesz tőle, de mondom eleinte kicsit emeld a hátad, ne egyből egészen fel, utána se kell teljesen felülni.
2014. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felhúzott lábakkal, talpad lent persze.
2014. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit , hogy napi hányszor csináljak 20x4-5???
2014. szept. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!