Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani Kecskemét,...

Tudtok mondani Kecskemét, Felsőlajos, Lajosmizse, Táborfalva területén olyan elhagyatott helyeket (Laktanya, panel) ahol lehet találni tárgyakat (kép, eszköz, ruházat) még régről?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét - Homokbánya. Itt sok az elhagyott laktanyaépület, de régi tárgyak már nem hiszem, hogy vannak. Ami mozdítható volt, azt már elvitték. Pár napja voltam bent egy ilyen épületben Kecskeméten, nem sok minden volt ott a falakon és a törmeléken kívül.
2014. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kb full uresek a laktanyak egyikben van egy par tervrajz de magyar es nem is a laktanyakrol azt hiszem plussz nehol par konyv
2014. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pár éve én is voltam a homokbányánál, és voltak babák, egy két játék, orosz újságok, tankönyvek, fényképek, bár mi több emeletet is bejártunk.
2016. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mystic Dance Club épülete lajosmizsén. Az nagyon király de rajtunk kívül más nem mehetett be
2022. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!