Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam egy könyvet a...

Elhagytam egy könyvet a TÁG-ban (Debrecen). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a suliban, és nem igazán tudom, mit tehetnék még... történt ugyanis, hogy elkezdtem olvasni Margaret Stohl Icons című könyvét, de amikor pénteken összeszedtem a cuccom a koliban, nem találtam sehol. Csütörtökön tesiórán lesérültem, és pénteken nem mentem. Most pedig nem tudom, mit tegyek. Azt sem tudom, mikor volt utoljára nálam. Már kérdeztem a portán, az adott szaktanároknál, a stúdióban, bemondattam a hangosba, de senki sem tud semmit. Kit kereshetnék még meg ezzel? Vagy valaki lenyúlhatta, és már ne keressem? :'(

2014. szept. 30. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom.😔 Szerintem, ha a tanároktól, stúdiósoktól is kérdezted...és ők sem tudnak róla, akkor valószínű, hogy valaki lenyúlta. Pedig a TÁG igazán nem erről híres.😊 A TÁG-nak van facebook oldala, szerintem még ott is megkérdezhetnéd, mert ott van a "célközözönség".😉 Remélem, meglesz🍀.️ Üdv.: egy most 9-es TÁG-os.🌸🌺🍄
2014. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!