Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Anohana című anime nagyon...

Az Anohana című anime nagyon szomorú? Happyend lesz a vége? :D

Figyelt kérdés
(ha nem akk nemérdekel. előre is köszi:))

2014. szept. 30. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz happyend.
2014. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hááát mi számit happy and-nek... *spoiler igen is happy mert sikerül a kislány kívánságát teljesíteni

nyugodtan kezdj bele

ha tetszett nézd meg az Angel Beats!-et sokkal szomorúbb, viccesebb legalább is szerintem. (fiú léttemre megkönnyeztem... :D, Anohanát meg nem...

2014. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké. köszi:):)
2014. szept. 30. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Angel Beats szerintem egy sz..r Ano Hana-hoz képest.


Én inkább a Clannadot és a főleg a Clannad After Storyt (nem véletlen, hogy myanimelist.com-on 4. helyen szerepel) ajánlanám.


Kérdésedre: ha azt vesszük happy end, mindenki kibékül mindenkivel... de Menma nem fog feltámadni, halott marad, illetve az a vége, hogy eltűnik örökre.

2014. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. okt. 4. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én csak ajánlani tudom, annyira nem szomorú, hogy emiatt kihagyd és csak 11 részes + most jött ki hozzá egy 1,5 órás film. A vége meg ha azt vesszük happy end. :)
2014. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Marianna001 válasza:
Az AnoHana egy szomorú anime.Nem lesz Happy End,de ettől függetlenül szép története van. Menma csak egy kívánság miatt tér vissza az életbe. Egy kisebb mértékben azért van benne Happy End is.
2014. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hááát...is-is.

SPOILER!!!

Menmának sikerül teljesíteni Jintan kivánságát,de el kell mennie.Hú , rengeteget sírtam rajta , de gyönyörű film.

2020. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!