Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek vérfarkasok...

Tényleg léteznek vérfarkasok és vámpírok?

Figyelt kérdés

Egy játékon online játékon ahol pár havert szereztem, az egyik (nem is annyira haver) ő Forksban lakik, és arról mesélt h valami 2 méter magas lény harapta meg ezért lett ő vérfarkas, meg blablabla, sokszor veszekedtem vele mert én úgy gondoltam hogy NINCS vérfarkas. De mindig ő győzött a veszekedés ,,csatában" de nagyon jól hihetőnek tűnik. A barátnőm (lány barátom) éppen néhány nappal később ő azt mondta h egy hó fehér vérfarkas, aztán később annak a ,,farkasnak" a húgával beszélt és azt mondta sokan elhitték h ő vérfarkas.


Aztán gyütt egy vámpír is... Aztán azt állította h elmegy az egyik barátnőmhöz megharapni.Csillog a napon meg áttud menni a falon stb. ezt is mondta. Meg h ő csak egy hónapban egyszer tud valakit megharapni meg többet nem is akar senkit átváltoztatni. Sztem ez hazugság... Vagy mégsem?



#vámopír
2014. szept. 30. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
feküdj le, holnap iskola
2014. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit szedsz? Adj nekem is
2014. okt. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérdezd meg őket mit szednek akik ezt a hülyeséget írták
2014. okt. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!