Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha jófogás.hu-n eladok valamit...

Ha jófogás.hu-n eladok valamit háztól-házig szolgáltatással, a GLS futárszolgálat mikor veszi fel a csomagot tőlem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, ez így fura kérdés, de kifejtem részletesebben: van egy általam hirdetett árucikk, amit így szeretnék eladni az oldalon keresztül. Miután a vevő jelezte a vételi szándékot, én visszaigazolom, hogy eladom a cuccost. Eddig tiszta a dolog.


Viszont én napközben csak 5 óra után vagyok itthon, máskor nem tudom átadni a futárszolgálatnak a csomagot. Erre van valami lehetőség, hogy csak 5 óra után jöjjenek a csomagért? Vagy lehet ilyen kikötést tenni valahogy?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. okt. 1. 18:51
 1/1 anonim válasza:
Sajnos olyan későn már nem,mert ők is munkaidőben dolgoznak! Esetleg hagyd a szomszédban ahonnan elviheti vagy egy közeli ismerősnél aki otthon van!
2014. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!