Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy fiú iránt...

Mit tegyek ha egy fiú iránt többet érzek barátságnál de a barátságunkat nem akarom elrontani?

Figyelt kérdés
Azzal a fiúval akivel most barátok vagyunk nagyon bejön nekem. Nyár előtt jártunk 2 hónapon keresztül.Azért szakítottam mert nyaralni mentem és alig találkoztunk volna.A nyár utolsó heteiben taliztam vele és mondta hogy már megváltozott..nem szeret..és hogy van barátnője.Mivel egy suliba járunk ezért nembirtam ki hogy elkerüljem ezért elkezdtünk beszélgetni.Nagyon jól elvoltunk ölelgettük egymást,néha összekulcsot kézenfogva sétáltunk és elmondta hogy a másik lánnyal azért járt hogy féltékennyé tegyen,mert ő miondig is szeretni fog..És mondtuk egymásnak hogy 'szeretlek'..Megkérdeztem hogy szeret-e és mondta hogy igen,de azért nemjárunk mert semmivel nemlenne másabb..Szerinte..És kb.3 napja megtudtam hogy az egyik barátnőmmel volt cigizni és a b.nőm elvette a cigit tőle és a barátom majdnem lesmárolta a lányt csak hogy visszakapja a cigijét.Másnak rákérdeztem barátomnál és mondta hogy igaz,de miért érdekel hiszem nem járunk. Akkor mérges lettem de annyira fontos nekem hogy nembirom elveszteni Már mondtam neki hogy kicsit olyan érzésem van mintha csak pótlék lennék neki hogyha nincs mást ölelgetnie akkor ölelget engem..Ezt én már meguntam.De félek hogyha elmondom neki hogy vagy legyünk együtt vagy semmi ne legyen akkor mi lesz:P.Ezt azért félek elmondani neki mert ha összevesznénk nembirnám ki hogy folyton kerüljem:( Help pls:cc

#Barátságnál többet érzek #félek elmondani
2014. okt. 2. 18:49
 1/4 anonim válasza:
először is legyél vele jóba aztán amikor tényleg nagyon jóba vagytok (mivel oszt társak vagytok) ülj mellé meg legyel szorosan mellette kicsit közelebb akkor vágni fogja,hogy ránymulsz...ha arébb megy vagy elmegy stb akkor nem te vagy az esete..ha ott van melleted meg mindne kérdezd meg tőle,hogy mi lenne ha újra megpróbálnátok,de azt is tedd hzzá ha nem akkor maradjatok barátok:) (fiú voltam)
2014. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még..Szeretlek szót nem kimondani,hanem éreztetni kell,apró dolgokkal,figyelmeségekkel..
2014. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1.kommentelő:) Már elmondtam neki és mondta hogy akit lesmárolt az iránt nem érzett semmit:D:)) Valahogy szóbajött a smárolás és mondtuk hogy majd hétfőn az ölébe ülök és megnézzük hogy mit fog érezni irántam ha megcsókolom:$ De még nem nagyon smároltam senkivel ezért nemtudom hogy lenne jó:/ Apró gyengéd puszikkal vagy ilyesmi?:P
2014. okt. 4. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 14:38


..apró gyengéd puszikra nem minde fiú vevő erre,ez jellem kérdés..irj privátban,felvilágositalak jobban ha gondolod..:)

2014. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!