Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan élethű volt az álmom,...

Olyan élethű volt az álmom, hogy reggel gondolkoztam, hogy ez tényleg megtortent vagy mégsem? Szerintetek miért volt olyan érzésem?

Figyelt kérdés

Röviden az almom: egész nap jöttek az üzenetek emberektől de sosem attól a valakitől akitől vártam volna..de egyszer felhivott, majd beszélgettünk..itt kepszakadas hirtelen egy vendéglőben voltam a barátaimmal és ott volt o(egy második szemely)nagyon jól el beszélgettünk meg jól is esett vissza gondolni,hogyha már előre nem beszélünk olyan sokat,mert régebb beszeltunk akkor most legalább tudunk(egyszer egyszer amikor visszagondolok hogy nap mint nap beszeltunk és most semmi nagyon elszomorodok) najd megint hívott az a valaki beszélgettünk. Majd hirtelen otthon voltam és beszéltem Ovel majd hirtelen vége lett(ennyire emlékszem,ezért csak így tudtam leirni)

Majd másnap elfogott (vagyis tegnap )egy olyan érzés, hogy mintha várnám hogy hívjon ez a valaki de nem hívott ezért muszáj volt irjak neki..de nem írt vissza mert nem volt smse..


L/15


2014. okt. 2. 20:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!