Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik star wars játék a legjobb?

Melyik star wars játék a legjobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb és miért? pl.Force unleashed,Kotor,The old republic,jedi knight,battlefront stb.?
2014. okt. 3. 01:00
 1/4 anonim válasza:
A Force unleashed 1 az jó, a 2 már elég gyengére sikeredett. KOTOR 1,2 nekem eddig a kedvenceim Star Wars játékokban.
2014. okt. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még a Republic Commando volt amit nagyon szerettem.
2014. okt. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Republic Commando annyira zseniális Star Wars FPS azóta nincs legjobb. Minden évbe végigtolom legalább egyszer. A Battlefront anno elég Bf copyvolt (de attól még imádtam) remélem az új nem egy Star Wars Battlefield lesz (bár sajnos nagyon annak tűnik). Az egyik kedvencem volt még a Jedi Acadmey az is elég jó játék, na meg a LEGO Star Wars :)
2014. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindig várok a Republic Commando 2re abból kell egy 2. rész ami innovatívabb hiszen ők egy kommandó akik így viszonylag csendben dolgoznak (persze az nem azt jelenti, hogy ne tudnának kinyírni minden ellenséget)
2014. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!