Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki érzi hasonlóan, hogy kb....

Ki érzi hasonlóan, hogy kb. minden szar az életben (részeltek lent)?

Figyelt kérdés
Az egyetemen megszólal egy srác, azt firtatom, hogy honnan tudta, és én meg hogy lehetek ilyen hülye, hogy nem értem amit ő ért. Hülye vagyok, ráadásul szociálisan visszahúzódó, emiatt a nők se jönnek rám. A nők csak a szociálisokra buknak, ez ***tény. Ugyanúgy, soha nem történnek velem jó dolgok. Pl. a csaj nem ír rám, akit szeretnék megkapni, amikor felhívok valakit, akkor nem veszi fel, mikor szeretném, hogy felvegye (pláne ha pénzzel tartozik). A "jó" dolog nálam abba merül ki, ami semleges, szval nem tudom értékelni. Egyszóval minden szar, determinisztikus, kiszámítható, unalmas, semmi jó nincs, és olyan unalmas hogy a plázacica 1000% csak a "menő" csávóra bukik, hülyeség hogy a szolid csávónak is lehet esélye. NINCS. Pénzt nem tudsz keresni Magyarországon, mert csöves szar munkák vannak csöves szar pénzért. Rohadt unalmas, kiszámítható, szar minden. Jobb lenne meghalni, de beszari is vagyok, fos az egész.

2014. okt. 3. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most miben segítsük? Öljük meg vagy mi?

Akkor végezd el a sulit, menj ki külföldre bankárnak, lesz della és lesznek csajok is, ennyire egyszerű. Ha nem tetszik a szitu, akkor változtass! Ha büdös a munka akkor menj ki olyan országba ahol keresnek a te tudásoddal rendelkező embereket.

2014. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!