Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent halott allattal...

Mit jelent halott allattal almodni?

Figyelt kérdés
a regi kutyam mar ket eve meghalt de a napokban azt almodtam,hogy itt van kozottunk es jatszik a mostani kutyammal,boldog voltam(de aztan ra kelett jonnom,hogy alom volt),el akartam vinni oket setalni de ra jottem,hogy nem jo otet mert meg baj lehet belole..majd hirtelen egyedul lettem..telefonaltam es ekkor megjelent par nagy kuty,es mondtam annak akivel telefonon beszeltem,hogy most lecci tartsd,mert bajban vagyok..az egesz kutya vegig nezett ahogy elmentem kozottuk es akkor gondoltam magamban,hogy milyen jo,hogy nem vittem el oket setalni..ez az alom mit jelenthet?amugy a ket kutyam nagyon jol meg volt egymassal(ami nem is vonatkozik a mostanival,mert nagyon nehezen baratozik mas kutyaval de vele nagyon jol megvolt az almomban),meg velem is jatszodtak..
2014. okt. 3. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!