Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek 13 évesen pénzt?

Hogyan szerezzek 13 évesen pénzt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 13 éves lány vagyok.. Faluban élünk.. Pénzt szeretnék keresni, hogy végre kijuthassunk külföldre is, de az anyai állapotunk miatt nem megy.. HOGYAN SZEREZZEK PÉNZT? Anya is dolgozik, de én is szeretnék besegíteni.. Direkt írtam, hogy faluban, mert itt nincs semmi..

2014. okt. 3. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
13 évesen nem vállalhatsz munkát. Ha jól tudom akkor 15 éves kortól lehet szülői engedéllyel dolgozni. Amit el tudok képzelni, az az, hogy besegítesz embereknek. Már mondjuk nem annyira lesz aktuális, de esetleg fűnyírás, időseknek elmenni boltba, segíteni takarítani...stb. Bár ezekért se várj sok pénzt, de mást nem nagyon tudsz csinálni.
2014. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!