Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet 100 ezer forintbó...

Hogyan lehet 100 ezer forintból megélni 2 embernek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Lakás saját? Hitelek vannak? Fiatal, idősebb?
2014. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Saját lakás, hitel nélkül, anya-fia (41, 19), a fiú még tanul.
2014. okt. 3. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Simán. Ha saját lakás van hitel nélkül akkor meg lehet élni. Nem luxus környezetben, de nem is szegényen. Mi is kb ennyiből élünk úgy, hogy hárman vagyunk és tele vagyunk hitellel, meg ilyen olyan biztosítást is fizetünk.
2014. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, ahogy 150-ből 5-nek. (Saját példa.)
2014. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre valamiféle módszert is szeretnék hallani, nem csak annyit, hogy "meg lehet".
2014. okt. 3. 21:31
 6/8 szántóvető ***** válasza:

a kérdésre nem tudom a választ.a 3-as válaszolónak linkelek:

[link]

kérdező szociális támogatást lehetne igényelni.

2014. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jár nekünk semmiféle támogatás, mert az egy főre eső jövedelem éppen, de meghaladja az 50 ezer forintot.
2014. okt. 4. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

6-os válaszoló: nem tudom, hogy mit akarsz ezzel a cikkel közölni velem, de nem érdekelnek az ilyen statisztikák. Amit írtam tapasztalatból írtam. Igenis meg lehet ennyiből élni.

Kérdező: Nem tudom mire és mennyit költötök, de ha nem sikerül ennyiből megélni akkor spórolni kell amin csak lehet. A vásárlásokat visszaszorítani, nézni az akciós termékeket. Az árammal is sokat lehet spórolni. Konkrétan nem tudok ötletet adni, mert én nem tudom és nem is tartozik rám hogy mit mire költötök.

2014. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!