Ez mennyire kamu?

Figyelt kérdés

[link]

Keresnék valami itthoni melót, amit tudok végezni. Diák vagyok. Érettségi. Jelenleg egyetemista vagyok. Nincs sok időm, de kellene a pénz a kolira. Egyéb ötlet esetleg? 19/L



2014. okt. 4. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lol. 2014-ben még van ember, akinek megfordul a fejében, hogy az ilyen hirdetés NEM kamu? Édesistenem.
2014. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MLM rendszer, nem jársz jól vele, csak az adataidat gyűjtik be.
2014. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen megfordul a fejemben, mert volt ismerősöm aki tényleg dolgozott itthon online. De az a cég már megszűnt. Így reménykedtem hogy hátha van még valami hasonló. Igen ezt sejtettem hogy ez a lap az. De valaki egyebet nem tud?
2014. okt. 4. 09:54
 4/4 anonim válasza:
Az oldalon sehol nincs szó arról, hogy MLM rendszerű üzletről lenne szó. Valami nem attól kamu, hogy MLM rendszerű (ez csupán egy értékesítési rendszer), hanem attól, hogy kamu (hogy átverés). Miért nem értjük meg az egyszerű igazságot: nincs olyan, hogy semmiért valamit. A pénzszerzés = csere. Adok valamit valamiért. Igenis vannak internet segítségével végezhető munkák, de ott is érvényes: valamit valamiért...
2014. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!