Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A székesfehérvári vagy a...

A székesfehérvári vagy a Veszprémi pláza a nagyobb, jobb? Melyiket szereted jobban? Mit érdemes a plázában vásárolni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

JAJ, te cajszi! Hát persze, hogy a fehérvári nagyobb. A veszprémi cak egy kisz sz@r ahhoz képeszt. Ész persze, hogy a fehérvárit szeretem jobban, mert ott jobb paszik vannak, bár a legjobb a vesztend meg a mamut peszten, mert ott még jobb paszik vannak. Egyébként én cuki föliket szeretek vászárolni, szerintem azokat érdemesz, meg cipőket, meg nadrágokat, meg bugyikát, meg melltartót, meg szapkát, meg szálat, meg kesztyűt. Én mindent plázába vászárolok, mert CAK OTT ÉRDEMESZ!!

^^RYBYKEHH^^

2010. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

énmégcsak a fehérváriba voltam,deszerintem jó:)

amúgy akármit:) inkább ruhákat,ékszereket

2010. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm az első válaszadó kommentjét.....képzeld el, hogy most fogok először plázában vásárolni, mert kib.szott 3 év alatt sikerült annyit félreraknom, hogy bírjak magamnak egy k.rva csizmát venni, ami nem ázik be és nem lyukas az orra!úgy írtad, mintha egy plázacica lennék...válaszod természetesen nem hasznos.
2010. jan. 22. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
ha csizmát akarsz venni,szerintem a park centerbe menj a Humanicba,és ne a plázaiba:)
2010. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!