Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplayesek! Ti veszitek,...

Cosplayesek! Ti veszitek, vagy készítitek a cosplayeiteket?

Figyelt kérdés
Ha én csak megveszem a ruhát, nem fognak kinézni miatta?

2014. okt. 5. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok cosplayes, de ha az lennék, én biztos hogy vennék mert nincs kézügyességem ilyenekre.:D Nem tudom, miért néznének ki?:)
2014. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sincs kézügyességem, ezért akarok venni :) nem tudom, csak mindenhol azt látom, hogy mindenki magának készíti a jelmezét
2014. okt. 5. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Magamnak készítem, mivel szerintem pont az a lényege. És legalább tuti nem lesz még egy olyan ruhás emberke mint én.
2014. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Többségben vannak, akik maguk csinálják, de sokan veszik is.És megnyugodhatsz, nem fognak kinézni-e miatt :D
2014. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a jelmez. Általában magam készítem őket, de a legutóbbit pl. majdnem teljesen vettem, mert egyrészt még így is olcsóbban jöttem ki, másrészt mert nem tudtam volna elég jól megcsinálni. A készen vétel így egyszerűbb volt. A kiegészítőket mondjuk magam csináltam most is. Úgy vagyok vele, hogy mivel amúgy sem versenyzek, nem számít, hogy készül a ruhám. A lényeg, hogy jól nézzen ki és jól érezzem magamat. :)
2014. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tvar1 válasza:

Nem vagyok cosplayer de szoktam tervezni ezt azt nekik.

Én úgy látom szeretik maguk elkészíteni a cp ket és a kiegészítőket mert gyakorlat teszi a mestert. Legtöbben nem tanultak iskolában ezekkel kapcsolatos dolgokat de gyakorlással, tanulással maguktól jönnek rá a fogásokra.

2014. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem teljesen egyéni és helyzetfüggő,aki versenyez,azon számon kérik hogy minden egyes darabkát maga gyártson le.

Én konkrétan most egy macskanő cp-re készülök,és volt olyan mázlim,hogy 300Ft-ért találtam latex kezeslábast. Ahogy előttem mondták ha ezt méteráruban veszem drágábbra jövök ki,és mivel varrni sem tudok biztosan nem lett volna valami szép kivitelezés.Ezzel viszont gyakorlatilag meg is van a cp-m.Cicafület,álarcot és a karmos kesztyűt magam gyártottam le hozzá,de az alapját mégis a ruha adja.

Nem aggódom hogy kinéznek ezért,mert a kiegészítőket mégis én gyártottam,van benne valami saját.

És szerintem nincs olyan cp amibe ne vihetnél valami egyedit.Pl egy Demóna ruhához jogart készíteni,ha jár hozzá akkor egy varjat a válladra...az ilyen apróságok máris feldobják a boltit is. (=

2014. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!