Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen OKJ s képzést...

Ti milyen OKJ s képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
szóval mindenképpen szakmát szeretnék tanulni,de még pontosan nem tudom hogy mit (meg hogy mi mennyit keres a való életben),igazából a lényege az lenne hogy ne egy irodába üljem le az egész életem hanem legyen "Érdekes" része is a dolgoknak,ezért a magánnyomozói tanfolyamra gondoltam,de tanácsokat,ötleteket szívesen meghallgatnék mert sokat segítene :D előre is köszönöm a válaszokat

2014. okt. 5. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Pék
2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hiánymunkák -> hegesztő


az ilyen noname dolgokat, amik mögött nincs kézzelfogható termék hanyagold.

2014. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiú, vagy lány vagy. Mert nem mindegy egy szakmában.
2014. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor ápló legyél. Tanulj meg alapfokon németül, és máris kimehet németországba idősek otthonába, vagy kórházakba dolgozni havi kb fél millióért.
2014. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De meg kell nézni milyen OKJ hogy elfogadják-e külföldön is.
2014. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is hasonlo cipóban járok, nekem is kel okj cak nem tom fizetni. most 7 általanosom van végezve.
2014. okt. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi éves vagy? 21 éves korig ingyenes.
2014. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó el vagy tévedve egy kicsit. AKINEK NINCS OKJ ÁLLAMILAG FINANSZÍROZOTT SZAKMÁJA annak akarahanyeves ingyenes elvegezheto nappalin 20 éves korig estin kortól függetlenül. Ilyen ügyintézo, számítógépes szakmák, stb tehát olyan szakmák államilag finanszírozott olyan szakmák vannak mint ügyintézo pénzügyi meg kereskedő meg szoftverfejleszto, stb.. Ilyen hogy hegesztő, villanyszerelo, tehát a hianyszakmak mondjuk így nem ingyenesek tok mind1 hogy hogy hány éves vagy, és hogy van e szakmad vagy nincs. Ezekért mind fizetni kell és tanfolyamokon lehet elvegezni.
2014. okt. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez az OKJ egy hatalmas lehúzás! A nagymutter szeretne virágkötészetet tanulni, erre közlik vele,hogy fizessen 250 000.-et egy 6 hónapos gyorstalapó tanfolyamért. Tehát 250 000 hat hónapos trágya gyorstalpalóért... Most őszintén, egy magára valamennyire is adó virágüzlet felvenne olyan alkalmazottat, aki egy ilyen 6 hónapos szart végzett?? Egy szakmát képtelenség ennyi idő alatt kitanulni rendesen, akkor miért kerül 250 ezerbe? Lehúzás ez a köbön, egy egyszerű csalás amit legálisan lehet folytatni ebben az országban.
2014. okt. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!