Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni azzal a...

Mit lehet csinálni azzal a hülye szomszéddal aki vasárnap 11-től fűrésszel? Ráadásul telekhatáros a házunk, és persze ők vannak a telekhatárom másik felén? Milyen csendháborítási szabályok vannak? Főleg ami hétvégére vonatkozzik?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 13:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Főleg arról van szó, hogy a vasárnap 11-15-ig szerintem pihenő időszak, hagyni kell a másikat nyugodtan és főleg csendben pihenni.

Én biztos nem lennék annyira gyökér, hogy vasárnap 12-kor zajongjak, akármivel is , mert tekintettel lennék és vagyok most is a másik emberre.

Sztem ez a lényeg.

2014. okt. 5. 18:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, én falun élek, de azért írtam, hogy költözz panelba, mert ott nem fognak fűrészelni, meg flexelni vasárnap. Az elején engem is idegesített a favágás, de már megszoktam, mert nem hívhatom ki rá minden nap a rendőrséget!
2014. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hiába telefonálsz semmit nem fognak tenni. Ha vidéken élsz ott főleg bevett szokás.
2014. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 vfrtom válasza:
Szerintem kérdezd meg töle, ne itt verd a nyálad. Ez nem indokolatlan. Jobban örülnél szombat reggel? Vagy ki vagy te , hogy megmond másnak mikor csinálja a munkáját? Képzeld más dolgozik és nem a szomszédját figyeli. Amúgy füldugó.
2015. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!