Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már 10-14 éves korban a...

Már 10-14 éves korban a gyerekek dohányoznak, földig isszák magukat van aki már nemi életet is él. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Láttam hogy egy kb 10-11 éves kisgyereknek cigarettát adnak FELNŐTT emberek. Meg iskolába is hallok ezt-azt pl: az a lány lepipantotta ezzel a fiúfal a wc-ben és egy 13 éves lányről van szó!!!

2014. okt. 5. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokáig tartana kifejteni a véleményemet. Sajnos be kell látni, hogy ez az új generáció. Fiatal és/vagy tudatlan szülők, akik képtelenek nevelni a gyerekeiket.
2014. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyk,mi baj ezzel?Mi közöd hozzá?mi ügyünk nem? Amugy már 19 vagyok egyetemista:)
2014. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sajnos ilyenek a mai fiatalok.
2014. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, semmi közöm hozzá, a te tested úgy teszed tönkre ahogy akarod.
2014. okt. 5. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai fiataloknál ez a menő, aki nem teszi azt lenézik, és nagyon durván válaszolnak vissza, hogy meg se forduljon az eszedbe, hogy nem ez a normális.

De sajnos a saját vesztükbe rohannak, csak még nem tudják.

2014. okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Van olyan aki 18 éves koráig több mint 30 szexel. Mi lesz belőle? Biztos aranyos szelid, családanya.:D
2014. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De most komolyan az ilyen nem szégyelli magát? Szanaszét dugatja magát, a gyerekének (ha lesz, aki csinál neki gyereket) meg mit fog mondani? Hát apád előtt jó sokan jártak bennem...

Ezért olyanok a gyerekek, amilyenek...mert a szülők képtelenek nevelni.

2014. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pontosan, jól mondják az előttem szólók. Már nem az van mint a mi időnkben, teljesen mások a mai szülők. (tisztelet a kivételnek!) És ebből adódóan a gyerekek is.


példa: Mikor én gyerek voltam, fociztunk és az egyik akkori haverom berúgott egy ablakot. Kijött a tulajdonos (egy 50-60 éves férfi) és kapott két nagy pofont tőle. Otthon el se merte mondani (ha meg elmondta volna még otthon is kapott volna két pofont), a mai gyerekeket meg ha megüti egy idegen még a gyerek szüleinek áll feljebb, esetleg ha roma a család még késsel is rátörnek az emberre mert a drága kisfijuk berúgta az ablakot.


De ez csak egy példa a sok közül, rengeteget lehetne még leírni. Szerintem is durva már ez ami a mai világban megy, de mit tudunk tenni? Mi semmit.. Nem azt mondom hogy 18 éves koráig a gyereknek SEMMI, de 10-14 év az még NAGYON korai, akkor még legózzon a gyerek..

2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régebben, vallásosabbak voltak az emberek.

Így tudták, hogy inkább kapjon két hatalmas pofont, mint, hogy a lelkét veszítse el a fiatal.

Példabeszédek.

19.18

Fenyítsd meg a te fiadat, mert még van remény felőle; de annyira, hogy őt megöld, ne vigyen haragod.

29.15

A vessző és dorgálás bölcsességet ád; de a szabadjára hagyott gyermek megszégyeníti az ő anyját.

29.17

Fenyítsd meg a te fiadat, és nyugodalmat hoz néked, és szerez gyönyörűséget a te lelkednek.

2014. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyobbnak akarnak látszani valódi önmaguknál, tehát túl hamar akarnak felnőni. Ennyi az egész. Szerintem.


Más kérdés, hogy ha ez sikerül, akkor ráfaragnak, merthogy a felnőttség olyan dolgokkal is jár, amelyre totál nincsenek még felkészülve.

2015. jan. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!