Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? (Kérdésem...

Mitévő legyek? (Kérdésem rövid, a magyarázatom meg nem hosszú)

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába és nagyon ciki, de szinte az összes ruhám turkálóból van, kivéve néhány póló. Nem vágyom nagyon drága, kifizethetetlen ruhákra, de nem is ilyen göncökre, mert a többiek ki fognak közösíteni. Amúgy is gyenge alkat vagyok, és nagyon alacsony. Honnan lehet normálisan kinéző, nem márkás, de kicsit trendi ruhákat olcsón beszerezni? Plázákban nem, azt megnéztem. Nem nagyon ismerek olcsó helyeket, majd utána fogok nézni én is, de arra gondoltam hátha itt valakinek van hasonló tapasztalata, mint nekem és tud ajánlani egy helyet.

2014. aug. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A turikban is vannak jó cuccok. De akik kinéznének ezért, azoknak csak a márkás cuccok felelnek meg.

Nem kell velük törődni.

2014. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, d nekem nem a jó turis cuccok vannak meg. Egy kis stílus nekem is kéne. :P De igaz, nem annyira a külsőségek a fontosak, viszont nem akarom, hogy igénytelennek tartsanak.
2014. aug. 26. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Póló,ing,farmer kombó turiban is beszerezhető és jól néz ki, a h&m és a new yorker 700-1500 ft-ra is le szokta árazni időnkét a cuccokat, az invázió pedig alapjában olcsó viszonylag. Érdemes interneten nézelődni, ott is olcsón adnak túl a használt/kinőtt cuccokon. A lényeg szerintem nem iis a márka, hanem az igényesség önmagaddal szemben(nem szakadt, leharcolt, mosatlan, büdös, vasalatlan ruhát veeszel fel, levágod a körmöd, megmosod a hajad, dezodorálsz, fogat mosol, stb). És ha a ruhád miatt közösítenek ki, akkor ott bajok vannak. De ha ennyire sznobokkal vagy körülvéve, akkor mutasd meg, hogy nem a külcsín, hanem a belbecs a fontos, legyél nyitott, barátságos és optimista;)hajrá! :)
2014. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!