Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam a születésnapomra egy...

Kaptam a születésnapomra egy bőrkabátot, de nem tudom eldönteni, hogy hordjam-e, migiscsak egy szerencsétlen állat bőre volt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Annak az állatnak már teljesen mindegy, minek foglalkozol ilyenekkel? Meg egyébként is elég bunkóság lenne nem használni, ha már kaptad...
2010. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na erről egy történet jut az eszembe.Pár éve volt egy külföldi adón a TV-ben egy vitaműsor.A riporternő felháborodott hangok kérdezte a riport alanyát,hogy mennyire szégyelli magát,hogy igazi állatok bundáiból csinál kabátokat-egyéb ruhákat.Szegény állat így,szegény úgy..Az divattervező csaj,csak hallgatott,és amikor végig mondta a riporternő,rá kérdezett."Ha ennyire állatbarát,és ennyire ellenzi,hogy valaki állati bőrt,vagy szőrt használjon ruhaként,akkor miért van rajta igazi kígyóbőr csizma???A riportercsaj 5 percig égett,majd azt mondta,hogy a kígyónak már mindegy,és nem ő ölte meg...

Hülye védekezés volt,kábé a te kérdésed is értelmetlen..ha már ott van a bőrdzseki ami jól is néz ki,akkor miért ne hordanád??

2010. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A növények is szenvednek, amikor meghalnak, bizonyos képzett médiumok érzik, ahogy megremeg az Erő olyankor... Szal egyél fényt, az lesz a jövő, asszem...
2010. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!