Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Én találtam...

Korcsika kérdése:

Mi a véleményetek? Én találtam ki először unalomból aztán egyre többet gondoltam bele.

Figyelt kérdés
Ő egy 14 éves lány barna haj és szem.Ő egy vámpír de nem ilyen vámpíréletet élvező vámpír,mert különleges ereje van amit az érzelmei irányítanak,de nem tudja uralni az érzelmeit sok esetben.Halálosan fél a víztől de nem úgy hogy nem bír meginni egy pohár vizet.Még az is megnehezíti a dolgát hogyha elkezd sírni mert már nem bírja sírás nélkül,ekkor a bőre nagyon sötétkék lesz és mindkét szeme izzó piros lesz de nem csak ahol nekünk zöld,barna stb. hanem az egész szeme és kinőnek a 'vámpírfogai',de ha dühös akkor meg szinte bármire képes lenne ha tudná uralni az erejét.Erre ő is rájött ezért próbálja elnyomni az összes érzelmét.De nem letargikus meg ilyesmi ha pl. tényleg létezne észre sem lehetne rajta venni bármi ilyet,és nem muszáj vért innia de nem lesz semmi baja ha iszik meg a normális kajáktól sem lesz baja.
2014. okt. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas.. Inkább olvass ha unatkozol.
2014. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
k*rv* szar
2014. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
már attól megfájdult a fejem hogy el kellett olvasnom.. inkább menj tanulni
2014. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tanulás helyett találtam ki és amúgy meg én is tudom hogy szar csak már mástól is hallani akartam köszi.
2014. okt. 7. 18:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána hogy elolvastam mindet röhögőgörcsöt kaptam a saját magam hülyeségén
2014. okt. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!