Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná ezt nekem...

Valaki lefordítaná ezt nekem angolra? és nem google vagy egyéb fordítóval gondoltam.

Figyelt kérdés

Nyári élményem.


Ezen a nyáron Olaszországba mentem egy táborral nyaralni.

Már az indulás előtt egy héttel be volt pakolva minden a bőröndömbe, már csak arra várt h majd kihúzzam a buszhoz és fölszálljak vele a buszra.

Juli.2-a későeste indultunk Olaszországba.Akkor már nagyon vártam h végre nyaralhassak. Fölszállt mindenki a buszra, majd elindultunk. Négy óra múlva megálltunk egy benzinkútnál, hogy a busz megtankoljon, addig mi vehettünk a boltban valamit, elmehettünk WC-re. Még egyszer megálltunk, aztán megérkeztünk Szlovákia határához, ott megálltunk egy étteremnél és mindenki kapott egy fánkot. Tovább indultunk majd elértük az Olasz határt. Kora délelőtt, Triesztbe érkeztünk ahol megnéztük a híres Grotta Gigante cseppkőbarlangot. Ezt követően meglátogattuk Aquileiat mely a Római Birodalom egyik legfontosabb városa volt. Délután megérkeztünk Bibioneba ahol elfoglaltuk a szálláshelyünket, majd szabadprogram volt.

Másnap szabadprogram volt, de már reggel lementünk a partra csobbanni egyet a tengervízbe.

Harmadnap korán reggel jöttek minket ébreszteni ugyanis 9 órakor indultunk Szent Antal otthonába, Padovába, majd városnézés volt a lagúnák városában Velencében. Velencébe hajóval mentünk át a tengeren. Ott megnéztük a Szent Márk bazilikát,a Harangtornyot, Doge Palotát, Sóhajok hídját, a Riolta-hídat és végül a Canal Granden-n található palotákat. Nagyon sok mindent láttunk, köztük mindenhol álarcok lógtak és a kikötő szélénél végig vásár volt. Csodálatos volt Velence.

Másnap megint szabadprogram volt, így elmentünk a Sétáló utcába. Mindenfelé elmentünk a bringó hintóval amit kikölcsönöztünk egy órára. Nagyon szép volt Bibione.

A hatodik nap reggel korán reggel indultunk a szálláshelyről hazafele. Tíz órafele tettünk egy sétát Udine városában, amit nem mindenki élvezett. Ott megnéztük a Pizza della Liberta díszes épületeit. Útban hazafelé megálltunk Klagenfurtnál h megtekintsük a Minimundust, ahol a világ leghíresebb épületeinek makettjeit néztük meg.Egész éjszaka utaztunk egy két rövidebb pihenővel, majd hajnali kettőkor hazaértünk.

Nekem nagyon tetszett ez az Olasz út, és nagyon élveztem ezt a kis kiruccanást külföldre.



2014. aug. 25. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Házi feladat? Gyakorolj, csak úgy fog menni! Írd be mire jutottál és segítek az esetleges hibák kijavításában. :)
2014. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!