Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magántanuló szeretnék lenni....

Magántanuló szeretnék lenni. Hogy közöljem édesanyámmal?

Figyelt kérdés
régóta foglalkoztat ez , de a szüleim kedvéért mindig kibírtam , és jártam suliba , de már nem bírom. 2évvel ezelőtt voltam pszichologusnál megállapította , hogy én egy rossz szót mit más a füle melett elhagy és nem érdekli én a lelkemre veszem egyből..volt egy idő amikor már csak a halálomat kívántam , ezért pszichologushoz vittek és a tudtomra adta hogy álljak talpra mindenhol lesz olyan ember aki csesztetni fog meg beszól ha most mindenki mindent magára vesz, akkor senki nem dolgozna meg suliba járna.. de én nem bírom már mindig szerény voltam semmi bajom a tanulással művelődnünk kell , de a sok ilyen embert nem tudom elviselni mindig is különc voltam..megint kezdek magamba fordulni.. úgyhogy szeretném megkérdezni hogy pszichológia okokra hivatkozva lehetek magántanuló?
2014. okt. 7. 08:11
 1/3 Hanna Horváth válasza:
Hát mindenféle képen le kell ülnöd szüleiddel és elmondani ezt mind ! és ha ebbe nem egyeznek bele akkor újra orvos kérni papírt szülőknek azt is meg mutatni! tudom milyen közép iskolába fél évet tudtam járni mindig én voltam a szelíd kis türelmes tanuló aki annyi szemétséget le nyelt hogy utána másfél hónapra kórházba kerültem
2014. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért kerültél kórházba? mi történt?
2014. okt. 7. 10:56
 3/3 Hanna Horváth válasza:
mindig lenyeltem azt hogy bántottak az iskolába és utána soha nem beszéltem róla senkinek és egyszer csak ideg össze roppanást kaptam
2014. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!