Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen intézményben van...

Milyen intézményben van páternoszter Budapesten?

Figyelt kérdés
Jahn Ferenc kórház és még?
2010. jan. 22. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 22. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Kedvet kaptam a páternoszter kipróbálására, ezért kérdezem, h a belinkelt oldalon lévő listából melyiket tudja bárki megerősíteni 100%-ra, h ott még működik. a MÁV kórház pl. ellentmondásos egyesek szerint már nem üzemel mások szerint igen.


Melyik az a páternoszteres épület ahová bárki bemehet? ( A MÁV kórház pl. ilyen, de az OTP székház meg a MOL székház az nem hiszem, mármint tuti van portás meg biztonsági szolgálat akik megkérdezik ,h ki vagy és kihez meg hová mész és nem hiszem ,h beengednek ha azt mondod, h páterezni jöttél.


Budapesten belül van ilyen szabadon látogatható hely ahol még üzemel a páternoszter? A Kecskeméti kórházból kaptam 100%-os jelzést eddig h ott van és látogatható is szabadon, de ha nem muszáj addig nme mennék el.

2010. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bp délpesti kórházban üzemel.
2010. márc. 31. 14:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Köszi, pénteken vagy szombaton elmegyek. Melyik épületben van?
2010. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a főépületben
2010. márc. 31. 15:44
 7/15 A kérdező kommentje:
most jut eszembe: lehet, hogy hétvégén nem működik csak hétköznap? múltkor szombaton voltunk és lifttel kellett menni.
2010. márc. 31. 16:24
 8/15 anonim ***** válasza:
A BKV székházban is van, de mikor ott jártam nem üzemelt. Erről mit tudtok, szokott üzemelni valamikor?
2010. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

vasárnap arra jártam és benézrem a dél pesti kórházban, megvan még a páter, de nem üzemelt.


A markó utcai bíróságon viszont van, megpróbálok oda bejutni, hátha sikerül majd azzal ,h joghallgató vagyok és egy tárgyalást szeretnék megnézni. Elvileg ha van nyilvános tárgyalás miért ne engednének be?

2010. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért ne add fel, a délpestiben működik, csak hétköznap. hétvégén nem.
2010. ápr. 28. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!