Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menni fog így tesivel továbbta...

Menni fog így tesivel továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Testneveléssel szeretnék továbbtanulni gimnázium után vagy személyi edzőre vagy tesitanárra gondoltam. Viszont biológiábol 3-as vagyok így felejtős? Muszály biológiábol is jónak lenni ha tesivel akarok továbbmenni?

2014. okt. 7. 20:37
 1/3 anonim válasza:

Tesi szakon kell elvileg anatómia, élettan. Tanárin is, meg még nem tudom hogy hol. De nem olyan nehéz mint azt beállítják. Sír az összes, hogy jajj anatómia így meg úgy... milyen nehéz.. Ha tudnák, hogy egy orvosin milyen az anatómia, élettan, vissza sírnák az ottani követelményeket. Persze ha a biológiához közöd sincs úgy nehezebb lesz, de persze nem lehetetlen, csak neki kell állni megtanulni. Bérelj fel egy tanárt, aki foglalkozik veled.


( a muszáj -t nem muszály- nak írjuk)

2014. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,megy a biosz ,igazábol a kémiával nagy gond.mennyire fog kelleni egy PTE sportszakon vagy egy TF-en?
2014. nov. 2. 13:40
 3/3 anonim válasza:
Tudomásom szerint tesihez nem kell kémia.. mivel nem egy természettudományos karról beszélünk. Ha esetleg mégis van, bemutatónak, nem hiszem hogy olyan komoly lenne. Szerintem az általános kémiai alapműveltségtől többet nem hiszem hogy kérdeznek.. (ha kérdeznek..)
2014. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!