Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tumblr-be tudna segíteni...

Tumblr-be tudna segíteni valaki? (nem azért mert kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Bizonyos témáknál meg lehet adni plusz linkeket, amit a bemutatkozó szöveg alatt (vagy akárhol máshol) tüntet fel. Több helyen is láttam olyat hogy "Me", vagy "Inspiration", vagy akár Bakancslista, stb. Nekem ez a kettő volt. Ezt úgy kell megcsinálni, hogy beírom linknek a saját tumblr-öm linkjét, és hozzá hogy "/tagged/me" Ez egy ideig jól működött, ha megváltoztattam a tumblr-öm linkjét akkor ezt is megváltoztattam értelemszerűen.

DE.

Utána elkezdett olyan képeket is oda pakolni, ami nem oda való, nem tageltem be se úgy hogy "me", se úgy hogy "inspiration".

Kérdés: Mi lehet a gond?



2014. okt. 7. 20:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Ez egyébként arra jó, (ha valaki nem tudná) hogy külön válasszunk bizonyos képeket, idézeteket. Például ha a kedvencünk Demi Lovato, és az összes képet amit megosztunk, esetleg idézetet tőle, betageljük hogy "demilovato" és ezt így megadjuk a beállításoknál is (ahogy fent leírtam), akkor ha a gombra kattintasz, abba a kasztba, csak azok fognak megjelenni és így összeszedettebben át lehet nézni csak Demit, vagy akárki/akármi mást.
2014. okt. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!