Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IPhone 5s ről megéri Iphone 6...

IPhone 5s ről megéri Iphone 6 rá vagy IPhone 6 Plus rá váltani?!

Figyelt kérdés
Indokolt választ szeretnék és árat ne nézzétek ! Előre is köszi ! 😊😉

2014. okt. 7. 22:09
 1/3 anonim válasza:
Apple oldalán van lehetőség összehasonlításra, de nagyon ajánlom, hogy ne látatlanba vedd meg, mindenképp próbáld ki, mert ha kicsi a kezed akkor az iphone 6 plus teljesen biztos, hogy használhatatlan(kényelmetlen) lesz. Nekem 5s van, nincs is kis tenyerem, de nem nagyon tudok elképzelni ennél nagyobb telefont, amit kényelmesen is tudok használni. Max még a 6, de vásárlás előtt mindenképp próbáld ki.
2014. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az igényeidtől függ, én nem váltok, mert nekem nincs szükségem nagyobb kijelzőre. Ha neked kell a nagyobb, megérheti, de ezen kívül jelenleg nincs jelentős előnye az 5s-hez képest... (az, hogy gyorsabb, iOS 8 alatt még nem érződik, mert mindegy, hogy 1 nanosec-et kell várni, vagy 0,8-at).
2014. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem éri meg,egyértelmű,én se váltok.jobb kamera,vmivel szebb kijelző,de különbséget nem lehet látni,csak ha egymás mellé teszed.

Nekem 80.000ft-ot nem ér meg a kamera,alig gyorsabb proci,csúnyább design-szerintem.majd TALÁN 6S-re váltok,de ha ez a színvonal marad az iOS 8-nál,eladom,és veszek mégegyszer egy 5S-t,ios 7-tel,és nem frissítem le,bár hozzáteszem,az akkuidő sokkal jobb lett,nekem 4nap után,napi 2-3óra használatával,34%-on volt,bug nem sok van,de azért van egy pár.

2014. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!