Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? 9. osztályt...

Tudnátok segíteni? 9. osztálytól ha szakközépiskolába akarok menni akkor ott csak 11oztály kell? És a szakiskolában a 12osztály? Vagy ez fordítval van?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Heh????


A szakközépiskola ugyanúgy érettségit ad, mint egy gimnázium, és ugyanúgy 12 éves! (Sőt, ott is lehet nulladik is)


Én pl. közgazdaságtan szakközépbe jártam, ami annyit jelentett, hogy nekünk nem volt két választható érettségi tárgy, hanem két szaktárgy volt a mindenkinek kötelezők mellett.

2014. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hali!Úgyhallottam,hogy a szakközépben csak 11osztály kell éretségi nélkül...például ha ott erdészetre mennék akkor 11osztályt kellene járni és lehetne erdésznek jelentkezni.De ha szakiskolába mennék akkor ott 12osztály után kellene pár hónapos erdész tanfolyamra jelentkezni.És a tanfolyam mellé az érettségi is szükséges,hogy erdész lehessek.Nem erdész akarok lenni csak 1 példát adtam.
2014. okt. 9. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevered a szakmunkás képzővel.
2014. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!