Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik Németországban...

Ancsikaa. kérdése:

Hogyan működik Németországban a Bébiszitterkedés?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem hivatalos csak "segítesz" valakinek, milyen órabérben lehet vállalni? esetleg olyan magyar család aki keres ilyet???
2014. okt. 10. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Már látom a jövődet: jó magyar módon, "nem hivatalosan" dolgozol, nem fizetsz adót, majd mikor ez kiderül és a Finanzamt benyújtja a számlát, ami jó eséllyel magasabb lesz, mint a feketén szerzett jövedelmed, akkor te leszel felháborodva, hogy milyen aljas szemét népség ez.


Maradj csak otthon az ilyen mentalitással.

2014. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmmm... Megint csak az a fránya joindulat..! Kepzeld masfel eve elek Nemetorszagban, 1 eve hivatalosan nemet cegnel dolgozom. Ezt a bebiszitterkedest csak mellek allasnak gondoltam (hetvegen). De nem tudom hogyan működik, azert is kerdeztem. Ismerosom is ezt csinalta. Munka melett segitett (bebiszitterkedett) ismerosenel,o sem fizetett utana adot.
2014. okt. 14. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem. Tehát ha az ismerős csal az adóval, akkor az onnantól legális.
2014. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hallod fekudj le aludni te agyon iskolazott!!! Az miota ado csalas ha segitesz a barataidnak.es ok halabol fizetnek erte??? Sirok rajtad komolyan. :D :D
2014. okt. 14. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, igazad van. Hiszen te csak segítesz és pénzt kapsz érte. Hogy nekem ez miért nem jutott eddig eszembe! Én is csak segítenék a főnökömnek, kapnék érte pénzt és nem kéne utána adót fizetnem! Vagy mégis...? Sírj csak, közben még próbálj hasonló jó kifogásokat kitalálni.
2014. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!