Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik játék jobb?

Melyik játék jobb?

Figyelt kérdés
Melyik játék jobb a LEAGUE OF LEGENDS vagy a DOTA 2?

2014. okt. 10. 16:01
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a LoL,egyszer kipróbáltam a Dotát de nekem egyáltalán nem tetszett.

Nézz mindkettőről videót és döntsd el az alapján te magad.

2014. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a LOL-al játszottam/játszok és szeretem nagyon. Őszintén nincs kedvem mégcsak kiróbálni sem a Dota2-t, mert már a LOL-ba elég sok időt belefektettem és nekem tökéletesen megfelel.

De amit hallottam, a Dota2-ben alapból elérhető minden hős, a LOL-ban viszont fokozatosan lehet megvenni őket (ingame pontokból). Azt is szokták mondani, hogy a Dota nehezebb, több idő kell a beletanulásába. A Dotában emellett extrémebb külömbségek is vannak a hősök között pl a cc-k (azaz embereket akadályozó képességek pl lassítás, vagy mozgásképtelenné tevés) között vannak amik sokkal tovább tartanak, mint a lolban, van nagyon nagy range-el rendelkező karakter stb. Tehát szélsőségesebb karakterek, de mindnek megvan az ellenjátéka, vagy másik hős, aki erős ellene. A Dota emellett jobban büntet/jutalmaz is, tehát ha valaki előnyre tesz szert, egymaga még többre képes mint a LOL-ban. Nagyjából ennyi, persze vannak lényeges játékelemek is amik különböznek (pl Dotában nincsenek sumoner spellek).

Szerintem nézz utána, akár próbáld ki mindkettőt, aztán döntsd el te magad. Mindkettő bőven élvezhető sztem.

2014. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!