Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amióta elkezdtem gondolkodni...

Amióta elkezdtem gondolkodni az élet értelmén, az univerzum kialakulásán, a halálról azóta boldogtalan ember vagyok.20 éves lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Majd visszafordulsz
2014. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodj el a cserebogarak halhatatlsnságán.
2014. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tartsd meg magadnak a gondolataidat. Itt senkit nem érdekel, hogy naponta kiírod ugyanazt a kérdést az életről a világmindenségről meg mindenről. Lehet, ohyg neked nem lesz jobb, de nekünk igen.


Vagy tudod mit? Van egy másik javaslatom: ne gondolkozz ilyeneken. Nem való neked. Járja plázába, vásárolj cipőket, csináltass szép műkörmöket. A gondolkodást meg hagyd meg másoknak.

2014. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 homo ludensz ***** válasza:
Próbáld meg leírni a kételyeidet (akár privátban is) de addig is tartsd szem előtt a következőt: az ember élete véges s ezért egyetlen napot sem érdemes boldogtalanul megélni. Azzal hogy az elmúláson töprengsz egy szemernyivel sem lesz hosszabb a földi életed.
2014. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd rájössz, hogy semmi értelme az egésznek! Na akkor leszel igazán boldogtalan!
2014. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Hogy mit tegyél?

Hát írj nekem privátot!

2014. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is sajnos ugyanez volt a problémám...

Annyira izgatott a végére a téma hogy nem tudtam sem aludni sem kimenni a levegőre és pánikbeteg is lettem...

Jártam doktorokhoz kaptam gyógyszereket

Senki semmit nem tudott mondani...a végén már meg akartam halni

Egyre többet gondolkodtam az öngyilkosságon..

Szerintem meg is tettem volna ha nem lett volna bennem olyan órási felépülés utáni vágy és anyuék segítsége.

Találtam az interneten egy gyógyszert Brandenburg Neurot ez ilyen étrendkiegészítő tabletta.Annyira hittem abban hogyha én ezt beveszem akkor meg fogok gyógyulni hogy meg is történt.Emellett az is segített hogyha akadt egy kérdésem a létezéssel kapcsolatban utánnaolvastam majd egy számomra legkedvezőbb legtetszőbb szituációt elfogadtam.

Azóta rájöttem,hogy én születtem a testembe és én élek nem más hány miliárd más élhetne helyettem de nem mert én élek.Ez a legnagyobb ajándék és ezt úgy eldobni hogy nem használod ki a legnagyobb hiba a világon.ezzel kizártam az öngyilkosságot és a halált megmagyaráztam azzal hogyha meghalok én átkerülök vlhova máshova és ott ugyanúgy élni fogok..képzeld azt hogy nem vagy... Eltudod?Képzeld el a végtelent..eltudod?Itt a magyarázat Istenre..Halálod előtt mit mondasz jajj Istenem!

Van kiút csak akard magyarázz meg mindent és visszanyered az önbizalmad.(A mostani osztályom között én vagyok a legelevenebb és legéletrevalóbb szerintem és tervezem hogy nemsokára elmegyek Ausztráliába.A betegsegem ugy ket eve volt es par honapja szunt meg majdnem teljesen

2015. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!