Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi vagyunk bnommel a...

Csak Nyusziika kérdése:

Most mi vagyunk bnommel a rosszak?

Figyelt kérdés
Bnommel ossze vesztunk egy sraccal es azota elmond minket minden k...nak meg ribinek minket es multkor este kihivta bnomet es mivel bnom velem volt ezert velem ment es akkor is ossze vesztunk mer en megkerdeztem h mi jogon k....z minket meg ribiz es azt mondta h mer azok vagyunk.....es ezert kapotta egy apro pofont meg mi is de o ezt az egeszet viccnek vette de miutan rajott h komolyan mergesek vagyunk ra es beszolt neki bnom bedurvult megakarta utni a bnomet es en kozejuk alltam h nehogy meg usse es o erobol ellokott ugyhogy elestem es belilult a labam es a kezem es nagyon fajt mer kavicsos helyen voltunk es hat nem szegyellem elsirtam magam es o ezert kirohogott es azota bogosnek hiv es o ugy erzi h ho nem csinalt semmi rosszat mer o az aki....most mi vagyunk bnommel a rosszak??
2014. okt. 11. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt végig se olvasom. Használd azt a k.b.sz.tt vesszőt!
2014. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jol van naa nem kell bunkoskodnod!!!!!!
2014. okt. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!