Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másokat nem idegesít a sok,...

Másokat nem idegesít a sok, nem a kérdésre válaszoló hozzászólás? Magyarul csak beszólogat pár "kedves" ember, akik szemtől szemben nyuszik lennének.

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, sokan próbálják komolyan venni ezt az oldalt és a kérdésre adnak választ, de sajnos (tapasztalataim szerint) egyre többen vannak azok, akik oltogatják, kritizálják a kérdezőt. Tudom, van aki kamukérdést tesz fel, és erre jönnek a haszontalan válaszok, ezeket meg is értem. Véleményem szerint azok írogatnak ilyen "minőségi" kommenteket, akik face to face meg se bírnának szólalni és csak itt élik ki magukat. Nekem nagyon úgy tűnik, persze lehet, hogy tévedek. Győzzetek meg:)
2010. jan. 23. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemrég tettem föl egy kérdést,amire jött értelmes válasz. De volt 2 vagy 3 személy,aki azért kötött bele az egyik válaszadóba,mert az Irakot q-val írta. Pedig elfogadott mind a 2 lehetőség,no de lényegtelen. :) Igen,én is úgy gondolom,hogy vannak,akik ilyen módon élik ki magukat. Végülis ők tudják. :S 21/L
2010. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar, de azon kívül, hogy írok a moderátoroknak, meg egy kedves kommentet a bunkó válaszoló(k)nak, mást nem igazán lehet mást csinálni. Ne figyelj rájuk :)
2010. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek:) a moderátorok mit tudnak tenni a haszontalanul válaszolók ellen?
2010. jan. 23. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod véletlenül hogy hány óra van? ja és szeintem terhes vagy. :P
2010. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Grr, hú de mérges lettem én most!
2010. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most akkor hány óra van? már nagyon érdekelne
2010. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem én hogy vicces meg minden, de marhára idegesítő:S
2010. jan. 23. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!