Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani manga képregé...

Senkivok01 kérdése:

Tudnátok mondani manga képregényhez sztorit?

Figyelt kérdés
Manga képregényt szeretnék csinálni... szépen rajzolok... de sztorim/történetem nincs ... ötlet sincs... légyszi segítsetek!!!!...

2014. okt. 12. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh te, dettó ugyan ez :D Én szerintem tovább kell törnünk a fejünket mert ha más adja az ötletet, az nem az igazi...:)
2014. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firedoom ***** válasza:
en benne vagyok egy manag clubban ahol story van, viszont rajzolni azt nem tudunk :)
2014. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyenre gondoltál? mert nekem lenne egy romantikus, véres, ecchi, akció, dráma egyben lévő jó kis történetem :D én is gondolkoztam rajta csak sajna pocsékul rajzolok :D ha érdekel egy dark sztori (és fejben elég jól kidolgoztam) írj ;)
2014. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van pár.
2014. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy nyomozós, fantasy-akciós.

(Túlvilági lények, egy félig ember-félig túlvilági lény, gonosz volt rendőr, aki bosszút esküdött, és a földön öldösi az embereket, a jó lány, aki erős, de nem tudja használni erejét, (Öhm.. Oké, Luna nem jó. Sorozatgyilkos, meg nagyszájú és még csak 14 éves, de azért ő a főszereplő, szóval...) Picit bonyolult a sztorija...

Ha érdekel: (írás alatt)

[link]

2014. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Benne lennétek ebben?? mert én szépen rajzolok csak sztori nincs!!!! :) ;) nagyon köszönöm mindenkinek!!!
2014. okt. 25. 00:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt felrakod az internetre?
2014. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!