Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az Útvesztő Trilógia...

Mi az Útvesztő Trilógia befejező részének a vége?

Figyelt kérdés

*****SPOILER*****

És igaz az, hogy Teresa meg Newt meghalnak????



2014. okt. 12. 17:36
 1/7 anonim válasza:
88%

Igen, igaz. Newt teljesen meg megőrül és Thomas-szal összeverekednek és kéri Thomast, hogy ölje meg, aki megteszi. Teresa pedig szinte a legvégén hal meg, amikor menekülnek ki a Veszett központjából.

Egyébként röviden annyi a vége, hogy a Segítő Jobb felrobbantja az egész Veszett állomást, de még Thomasék kimenekítenek kb. 200 embert, akiket fogva tartottak az útvesztőben.

2014. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teresat egy pillanatig nem sajnáltam - nem szerettem soha szegényt-, de Newtot sosem bocsátom meg. Végig reménykedtem, hogy a WICKED valahogy visszahozza, de nem, ők is cserbenhagytak. Az író tuti a Trónok harcán edzette magát....
2014. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Reny Flash válasza:

Nem, nem igaz. A könyv még nem jelent meg magyarul, és számítok rá hogy az író nem iktat ki ilyen jó szereplőket. Amúgy a címe: A Gyilkos Rend.

És komolyan nem számítok rá hogy Newt megőrül! Nem halhat meg! Ha valaki annyira jó tud angolul akkor gondolom kiolvasta, de nem hinném hogy ennyire jól tud valaki angolul hogy minden szót értsen.

2015. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aster O. Sys válasza:

A harmadik rész címe Halálkúra, a Gyilkos Rend a kiegészítő könyv.

Én igazából valamennyire örülök hogy Teresa meghal, mert a másodikban nagyon idegesítő volt.

De Newt...

Ő a kedvenc szereplőm, nem hiszem el hogy meghal.

Ráadásul a mód, ahogy meghal, egyszerűen borzalmas, (mármint jól meg van írva) csak annyira szívszaggatóan szomorú, hogy inkább a'borzalmas' jelzőt használnám rá.

:(

2015. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minho is meghal?
2016. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem,Minho nem hal meg.
2016. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 i love newt válasza:
Igen igaz és nem nem tomas szurja le newtot magát szurja le véletlen én sirtam amikor megláttam hogy meghalt teresa igen meghal mert össze dől az épület amin áltak tomas feljutott a gépre de teresa nem es ott maradt
2018. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!