Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a skins 4 évadának befejező részéről?

Figyelt kérdés
szerintem elég érdekesen lett vége, mármint egy nagy 0- jobbra számítottam

2014. márc. 4. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Utálom hogy minden generációban meg kell halnia valakinek...

viszont:

"I'M COOOOOOOOOOOK!" :D

2014. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is rossz lett a vége. De én ezt a csapatot csíptem a legjobban, tehát a 3.-4. évadot, az első se volt rossz, de az 5-öt már csak elkezdtem nézni és abbahagytam,az már nem az igazi skins sajnos
2014. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is a 6. évadnál járok, de borzalmas.. én imdátam az első két évadot.. Sid meg Tony.. :D a 3-4 is jó volt Freddy.. :D de ez az 5-6... halálosan unalmas..
2014. ápr. 16. 21:24
 4/4 pianolady válasza:
Amikor vége lett a 4. évadnak, rögtön elkezdtem nézni az 5-et. Akkorát csalódtam, hogy nincs folytatás!!! Szerintem hatalmas hiba volt megölni Freddie-t, és ennyire nyitva hagyni a sztorit. Én is a 2. generációt szeretem a legjobban, valahogy imádni valóak a karakterei!(:
2014. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!