Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Miért...

Miért vagyok ilyen? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kérlek segítsetek megfejteni mert már nem bírom!!

Úgy érzem mintha megbolondultam volna mindent kitalálok csak h foglalkozzanak velem vannak barátaim de nem járunk össze mert pestiek meg messzebről vannak és nekem sincs annyi pénzem h bejárjak, bulizni is fél éve voltam ugy igazán..Anyámmal élek és 27 éves bátyámmal.Mindenkit átverek akiben találok vmi olyat ami nekem nem tetszik nem foglalkozik velem megfelelően már elvesztettem egy jobb fajta ismerősömet is de mondjuk őt nem is bánom..vele már nem beszélek,átvertem vagyis kihasználtam, és most is átvertem valakit de több esze van nem jött be,de nem is érdekel olyan vastag bőr van az arcomon h nem érdekelne még az sem ha összefutnék vele,és megyek tovább..Nem tudom h mi van velem,néha nem is vagyok tisztában azzal h mit csinálok,csak gondolok egyet és megteszem,de nem félek semmitől sem..Miért van ez?Azért mert egyedül vagyok?Mert nem találkozom senkivel sem mert nem tudok vagy mert ugy érzem tényleg egyedül maradtam senkit sem érdeklek?Mert ha én nem keresem a barátaimat akkor ők sem keresnek engem...Pedig alapból nincs velem semmi gond csak ez de ezt nem sokan tudják csak max gondolhatják..nem tudom.Kérlek segítsetek mit tegyek?Menjek el orvoshoz mármint pszichiáterhez?Vagy?Ja igen van egy volt barátom is aki benne van igen a rossz dolgokban és ő meg még akar engem de félek már szinte tőle nem szeretném elmondani miben van benne,de már ilyesztő és őt csak azért emlitettem mert kezdek olyan leni mint ő..de ezt nem arra mondom h kezdek belemenni a rosz dolgokba.Hanem gonoszkodom.Nem tudom ez olyan furcsa..Remélem vmenynire meg tudtátok érteni és kérlek segitsetek köszönöm tisztelettel és várom mihamarabb válaszotokat Barbi


2008. aug. 11. 18:38
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha tudod magadról, hogy nem helyes amit csinálsz, akkor nagyon is tisztában vagy a dolgokkal, ami miatt nem tudsz ellenálni az ilyen átveréseknek, az pedig függő-betegség, mint a dohányzás, a kleptománia, a játékgép..ezt nem az internet fogja megoldani, ha nincs elég akaraterőd erről leszokni, akkor pontosan magadtól kell beutaltatnod magadat egy pszichiátriára, ahol foglalkoznak ezzel,amit csinálsz..amikor már nem is emlékszel ezekre a cselekedetekre, onnantól a betegség skizofrénia.

Úgyhogy Barbi ha elmúltál 18, akkor szépen beszélgess el egy pszichológussal, mert az okokat ő könnyebben feltárja és esetleg segíthet megszűnetni,hogy többet ilyeneket ne csinálj, addig pedig próbálj olyan embereket magad körül tartani, akik nem hajszolnak a családod ellen, és a rosszba, mert én nem tűrnék meg olyat magam körül, aki azt hozná ki belőlem, hogy bántsam a szeretteimet.

2008. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton haladsz, mert észrevetted magadban ezt a hibát. Sokak egész életükben nem akarnak változtatni, vagy egyáltalán nem jut el a tudatukig, hogy milyen rossz dolgokat csinálnak. Annyira nem vagyok jártas a pszihológia világában, ezért nem is mondom, hogy azonnali orvosi segitségre van szükséged. Úgy tapasztaltam, hogy az embereknek különböző jellemvonásaik vannak, és ha valaki eltér az átlagtól, rögtön pszihológushoz küldik.

Szerintem ilyen a jellmed. Persze még kihatással vannak rád a külső események, emberek is, de jobbá tudod tenni magadat, ha akarod, márpedig én úgy látom akarod.

Nekem mondjuk az volt a problémám, hogy ismeretlen emberekkel nagyon féltem kommunkiálni, láttam, hogy ez rossz, igy kezembe vettem az irányitást: olyan könyveket olvastam, amelyek ezekkel foglalkoztak, ezáltal jutottam odáig, hogy sokkal oldottabb vagyok ismeretlenek környezetében, könnyebben beszélek és barátkozok.

Neked is ajánlom, hogy sok könyvet olvass el, amely a te esetedre illő témákkal foglalkozik. Próbálj pozitiv dolgok felé fordulni, ne légy hirtelenharagú, legyél inkább kedves. Persze, könnyű ezt irni, de gyakorlással menni fog, meg akarattal.

Megkérdezted már magadtól, hogy miért nem keresnek a barátaid? Elmondták már mit gondolnak rólad(őszintén)?

2008. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat és az utolsó válszadónak üzizem h igen kérdeztem tőleük de nem mondtak semmi olyat mindig csak azt mondják aranyos vagyok nincs velem semi gond meg a szokásos dumák" de nem mondanak semmit sem..Vagy magukba fojtják,vagy nekem nem akarják elmodani..Köszi h irtatok üdv Barbi
2008. aug. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!