Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok animét?

Ajánlanátok animét?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat láttam és nem tudok mit nézni! Annyit kérek hogy Ne legyen ecchi,yaou,yuri,,,,,hentai!!! Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. okt. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az ecchit elég nehéz elkerülni mivel sok animében nincs feltüntetve, hogy ecchit tartalmaz, de itt vannak az én ajánlásaim:

"Amit biztos láttál már, de kötelező látni:"

Attack on Titan, Toky Ghoul, Sword Art Online, Death Note, Full Metal Alchimest, Cawboy bepop,

Most induló sorozatok, többnyie egy-két rész van még csak belőlük, mivel kevés rész van még belőlük nem tudom, hogy bármelyik is tartalmazna ecchi tartalmat:

Akame Ga Kill, Ace of Diamond (sport), Trinity Seven, Akatsuki No Yona, Amagi Brilliant Park, Ushinawareta, Inou Battel, Fate and stay night (új indult belőle, elötte kötelező látna a fat/zero-t külömben nem értenéd), Parasyte,


És jelenleg ennyi jut az eszembe, mivel emlékezetből írtam ne bizz a helyesírásomba szóval elöbb google-z rá a nevekre :)

2014. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így kicsit nehéz, hogy nincs látott listád, de azért megpróbálkozok. Remélem, találsz közte olyat, amit még nem láttál:

Hikaru no Go

Natsume Yuujinchou

Hagane no Renkinjutsushi (2009)

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

Code Geass Hangyaku no Lelouch

Nodame Cantabile

Shiki

Eve no Jikan

Hunter x Hunter (2011)

Bakuman

Steins;Gate

Hyouka

Bounen no Xamdou

Chihayafuru

Durarara!!

2014. okt. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!